INDYWIDUALNY DESIGN

Do każdego projektu strony zostaje zaprojektowany indywidualnie stworzony wygląd strony.

NOWOCZESNY PROJEKT

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną i w pełni funkcjonalną stronę internetową.

RESPONSYWNA STRONA

Stworzymy dla Ciebie w pełni skalowalną stronę, która będzie dopasowana pod rozdzielczość telefonu, tabletu jak i laptopa.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, tylko to może sprawić, że klienci będą zadowoleni i będą do nas wracać.

Projekty są dopasowane indywidualnie pod klienta. Staramy się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby po to by projekt spełniał jego oczekiwania w jak największym stopniu.

SZKICUJEMY, PRZYGOTOWUJEMY OPRAWĘ GRAFICZNĄ, KODUJEMY

UX i UI

Przed przystąpieniem do kodowania strony, zawsze zbieramy w pierwszej kolejności informacje potrzebne do tego by jak najlepiej zrozumieć klienta. Następnie powstaje wstępny projekt na kartce oraz jego digitalizacja na komputerze. Chcemy aby projekt był jak najbardziej przejrzysty dla potencjalnych użytkowników oraz jednocześnie przykuwał uwagę.

LAYOUT

Po wstępnej analizie oraz zrozumieniu klienta, rynku oraz konkurencji, przystępujemy do działania. W tym etapie skupiamy się na zaprojektowaniu całej oprawy graficznej dla strony internetowej, która następnie wysyłana jest do klienta w celu akceptacji, w przypadku uwag klienta, następują korekty. Po akceptacji projekt zostaje wysłany do naszych programistów.

KODOWANIE

W zależności od wymagań klienta oraz od jego uwag i potrzeb, zostaje dobrana właściwa technologia. Budujemy strony w oparciu o system CMS – WordPress, bądź kodujemy od podstaw. Wszystkie strony bez względu na wykorzystaną technologię są responsywne, czyli skalowalne do urządzeń, na których są wyświetlane po to by komfort użytkowania był jak największy.

NASZA NARZĘDZIA

NASZE PROJEKTY

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

KLIENCI

  • PRZYSTAŃ POD LASEM
  • PRZYJAZNY SMOLEC
  • BUYLANDO
  • DENTONICA
  • IRYSOWE ZACISZE
  • SCANDI HOME

Można kupić modny markowy garnitur. Nie zastąpi jedynego w swoim rodzaju, skrojonego przez mistrza krawiectwa, szytego na miarę”. Trafiliśmy do White Moon z oryginalnym projektem w branży nieruchomości, zrezygnowani pomysłami innych firm na „ubranie" naszej inwestycji. Pojawił się błysk w oczach, a za nim pomysł trafiony w dziesiątkę, pojawiło się merytoryczne wsparcie poparte niespotykanym doświadczeniem. Dzisiaj możemy pójść na najważniejszy bal w roku, być w towarzystwie najlepszych, nie ma możliwości żeby nas nie zauważyli.

Wojciech Lipnicki - prezes zarządu / PRZYSTAŃ POD LASEM

Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się powierzyć kreowanie naszego wizerunku firmie White Moon. Wprowadzenie na rynek zajęło bardzo niewiele czasu. Dostarczone strony www i wizualizacje osiedla są świetne. Kampanie kierowane do naszych przyszłych Klientów przyniosły natychmiastowy efekt.

Mariusz Papiór / PRZYJAZNY SMOLEC

Za każdym razem dostajemy znakomity projekt graficzny. Materiały dostarczane są zawsze na czas. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc i doradztwo w sprawach nieruchomości co bardzo cenimy.

Karol Bocheński / BUYLANDO

Każdy projekt dopracowywany jest z należytą starannością. Wszystkie kampanie i promocje powierzam tej firmie. Dostarczają genialne wyniki jeśli chodzi o kampanie SEO. To już moja trzecia strona www, którą robi dla mnie White Moon. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam.

Dominik Trojanowski / DENTONICA

Przyszliśmy do White Moon z pomysłem na osiedle bliźniaków w Smolcu. Dostaliśmy kompleksową ofertę współpracy. Od samego początku doceniamy indywidualne podejście do Klienta i duże doświadczenie White Moon w naszej branży. W dwa miesiące mamy gotową stronę dewelopera i inwestycji, wszystkie materiały reklamowe, prężnie działające kampanie w sieci i sprzedane 80% naszych nieruchomości!

Robert Duziak / IRYSOWE ZACISZE

Z firmą White Moon mamy przyjemność współpracować od początku powstania Scandi Home. Kompleksowa obsługa, projekty i materiały najwyższej jakości, dbałość o każdy detal. White Moon posiada duże doświadczenie w branży deweloperów mieszkań i domów.

Michał Jedynak / SCANDI HOME

Świat XXI wieku jest silnie scyfryzowany. Wszystkie nastawione na sukces marki przenoszą się do sieci. Biuro lub sklep w centrum miasta nie wystarcza już do przyciągnięcia i zatrzymania przy sobie klientów. Ludzie chcą zapoznać się z Twoją ofertą bez wychodzenia z domu. Z tego względu stworzenie strony internetowej to absolutna podstawa, jeśli planujesz utrzymać się na rynku.

Oferujemy tworzenie stron perfekcyjnie dostosowanych do Twoich potrzeb. Zwracamy uwagę na wszelkie szczegóły, które mogą zadecydować o tym, czy Twój klient zostanie z Tobą na dłużej.

Czytaj więcej

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

 

Na początku dokładnie poznamy Twoje oczekiwania. Dokonamy wstępnej analizy dotychczasowej strony, jeśli ją posiadasz. Przeanalizujemy także strony Twojej konkurencji. Wszystko po to, by Twoja strona wyróżniała się na tle innych i zapewniła Ci oczekiwany efekt.

 

Następnie zaczynamy proces projektowania stron w oparciu o przyjęte założenia. Przygotujemy projekt, który prześlemy Ci do akceptacji. W każdej chwili możesz zasygnalizować dowolne poprawki. Na Twoje potrzeby odpowiadamy na bieżąco.

 

Ostatni etap to wdrożenie. Zadbamy o to, by Twoja strona była w pełni responsywna i umieścimy ją na serwerze docelowym.

 

Projektowanie stron w oparciu o indywidualny projekt graficzny.

 

Dobra grafika może zadecydować o tym, czy klient pozostanie na Twojej stronie, czy też szybko ją zamknie. Projekt graficzny może też budzić pozytywne emocje i skojarzenia, które skłonią odwiedzających do zapoznania się z Twoją ofertą. Chcesz, by Twoja strona była przyjazna, profesjonalna, minimalistyczna, a może futurystyczna? Wiemy, jak sprawić, by klient dostrzegał Twoją intencję już na pierwszy rzut oka.

 

Nade wszystko w tworzeniu stron kładziemy jednak uwagę na ich przejrzystość. Dobierając odpowiedni layout możemy sprawić, że wszystko, czego potrzebują Twoi klienci, znajdzie się na wyciągnięcie ręki. 

 

Profesjonalny web design, by Twoja strona była wygodna w obsłudze.

 

Osoby korzystające z internetu chcą znajdywać odpowiedzi na swoje pytania w ekspresowym tempie. Właśnie dlatego strony, które tworzymy, są niezwykle proste w obsłudze. Bezlitośnie tniemy wszystko, co nie powinno znaleźć się w danym miejscu. W ten sposób Twoi klienci, uruchamiając kolejne zakładki, od razu trafiają do potrzebnych im informacji. 

 

Tworzenie stron opieramy o wielokrotną analizę działania pod kątem User Experience. Optymalizujemy kod, by całość działała płynnie i nie sprawiała problemów użytkownikom. Wykorzystujemy także naszą wiedzę o odruchowych zachowaniach poszczególnych grup docelowych, dopasowując stronę do potrzeb osób, które na nią trafią.

 

Tworzenie stron na urządzenia stacjonarne i mobilne.

 

Twoja strona będzie zawierać taką samą treść niezależnie od tego, na jakim urządzeniu zostanie uruchomiona. Układ graficzny musi być jednak dostosowany do wielkości ekranu. Zadbamy o to, by odwiedzający mogli wygodnie poruszać się pomiędzy poszczególnymi opcjami niezależnie od tego, czy skorzystają z laptopa, tabletu, czy smartphona. 

 

Dostosowujemy też wersje strony do różnorodnych systemów i przeglądarek, co wyraźnie zwiększy krąg osób, do których możesz dotrzeć ze swoją ofertą.

 

E-commerce – sklepy, w których chce się kupować.

 

Zajmujemy się także działaniami z zakresu e-commerce. Tworzenie stron sklepowych różni się nieco od projektowania stron z usługami. Pomożemy Ci dotrzeć z Twoimi produktami do szerokiego grona odbiorców. Skutecznie przekonamy ich, że właśnie Ty jesteś dostawcą, którego szukają, ułatwiając im dokonanie zakupów bez wychodzenia z domu.

 

Dzięki temu zyskasz klientów, którzy wygenerują w Twojej firmie realny zysk i zapewnią Ci stabilność finansową na długie lata.

 

Web development to także stała opieka serwisowa nad utworzoną stroną.

 

Możesz na nas liczyć. Tworzenie stron to dopiero początek naszej współpracy. Nie pozostawimy Cię po jej zakończeniu. Wiemy, jak ważne jest, by Twoja strona była pod dobrą opieką. Dlatego oferujemy serwis stworzonych stron, z którego możesz skorzystać w razie jakichkolwiek problemów. 

image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off