INDYWIDUALNY DESIGN

Do każdego projektu strony zostaje zaprojektowany indywidualnie stworzony wygląd strony.

NOWOCZESNY PROJEKT

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną i w pełni funkcjonalną stronę internetową.

RESPONSYWNA STRONA

Stworzymy dla Ciebie w pełni skalowalną stronę, która będzie dopasowana pod rozdzielczość telefonu, tabletu jak i laptopa.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, tylko to może sprawić, że klienci będą zadowoleni i będą do nas wracać.

Projekty są dopasowane indywidualnie pod klienta. Staramy się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby po to by projekt spełniał jego oczekiwania w jak największym stopniu.

SZKICUJEMY, PRZYGOTOWUJEMY OPRAWĘ GRAFICZNĄ, KODUJEMY

UX i UI

Przed przystąpieniem do kodowania strony, zawsze zbieramy w pierwszej kolejności informacje potrzebne do tego by jak najlepiej zrozumieć klienta. Następnie powstaje wstępny projekt na kartce oraz jego digitalizacja na komputerze. Chcemy aby projekt był jak najbardziej przejrzysty dla potencjalnych użytkowników oraz jednocześnie przykuwał uwagę.

LAYOUT

Po wstępnej analizie oraz zrozumieniu klienta, rynku oraz konkurencji, przystępujemy do działania. W tym etapie skupiamy się na zaprojektowaniu całej oprawy graficznej dla strony internetowej, która następnie wysyłana jest do klienta w celu akceptacji, w przypadku uwag klienta, następują korekty. Po akceptacji projekt zostaje wysłany do naszych programistów.

KODOWANIE

W zależności od wymagań klienta oraz od jego uwag i potrzeb, zostaje dobrana właściwa technologia. Budujemy strony w oparciu o system CMS – WordPress, bądź kodujemy od podstaw. Wszystkie strony bez względu na wykorzystaną technologię są responsywne, czyli skalowalne do urządzeń, na których są wyświetlane po to by komfort użytkowania był jak największy.

NASZA NARZĘDZIA

NASZE PROJEKTY

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

KLIENCI

  • PRZYJAZNY SMOLEC
  • BUYLANDO
  • DENTONICA
  • IRYSOWE ZACISZE
  • SCANDI HOME

Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się powierzyć kreowanie naszego wizerunku firmie White Moon. Wprowadzenie na rynek zajęło bardzo niewiele czasu. Dostarczone strony www i wizualizacje osiedla są świetne. Kampanie kierowane do naszych przyszłych Klientów przyniosły natychmiastowy efekt.

Mariusz Papiór / PRZYJAZNY SMOLEC

Za każdym razem dostajemy znakomity projekt graficzny. Materiały dostarczane są zawsze na czas. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc i doradztwo w sprawach nieruchomości co bardzo cenimy.

Karol Bocheński / BUYLANDO

Każdy projekt dopracowywany jest z należytą starannością. Wszystkie kampanie i promocje powierzam tej firmie. Dostarczają genialne wyniki jeśli chodzi o kampanie SEO. To już moja trzecia strona www, którą robi dla mnie White Moon. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam.

Dominik Trojanowski / DENTONICA

Przyszliśmy do White Moon z pomysłem na osiedle bliźniaków w Smolcu. Dostaliśmy kompleksową ofertę współpracy. Od samego początku doceniamy indywidualne podejście do Klienta i duże doświadczenie White Moon w naszej branży. W dwa miesiące mamy gotową stronę dewelopera i inwestycji, wszystkie materiały reklamowe, prężnie działające kampanie w sieci i sprzedane 80% naszych nieruchomości!

Robert Duziak / IRYSOWE ZACISZE

Z firmą White Moon mamy przyjemność współpracować od początku powstania Scandi Home. Kompleksowa obsługa, projekty i materiały najwyższej jakości, dbałość o każdy detal. White Moon posiada duże doświadczenie w branży deweloperów mieszkań i domów.

Michał Jedynak / SCANDI HOME
image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off