NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE LOKALNE?

Pozycjonowanie lokalne to zespół działań, które zmierzają do polepszenia widoczności strony w danym regionie bądź mieście.

GEOLOKALIZACJA

Geolokalizacja wpływa na wyniki wyszukiwania. Pozwala na zakreślenie danego obszaru wyszukiwań i wybraniu dogodnej oferty w okolicy.

KLIENCI

Celuj w docelową grupę klientów, daj się łatwo znaleźć na mapie. Dzięki geolokalizacji będziesz widziany w danym obszarze na mapach google.

ZYSKI

Zyskuj dodatkowych nowych klientów. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu klienci sami Cię znajdą na mapach google.

DLA KOGO?

Pozycjonowanie lokalne to usługa skierowana dla firm oferujących swoje usługi, na określonym obszarze.

KORZYŚCI

Zwiększenie widoczności Twojej firmy na mapach i w wyszukiwarce przez potencjalnych klientów na danym obszarze.

JAK PRACUJEMY

Dobieramy odpowiednią strategię działań tak aby w jak najbardziej efektywny sposób poprawić Twoją widoczność w sieci.

Widoczność

Pozycjonujemy, staramy się wybić Twoją stronę jak najwyżej w wyszukiwarce.

Klienci

Staramy się skonkretyzować postawione cele po to by dotrzeć do grupy potencjalnie zainteresowanych klientów.

Zysk

Wzrost pozycji w wyszukiwarce pozwala na zyskanie nowych klientów i pomaga na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży produktów/ usług.

Pakiet

W pakiecie taniej – w zależności od tego z ilu usług u nas korzystasz tym większą zniżkę możesz otrzymać.

Czas

Oszczędzasz czas. Nie musisz szukać klientów, sami zrobią to za Ciebie dzięki dobrej widoczności w sieci.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

Pozycjonowanie lokalne może się przydać wszystkim firmom świadczącym usługi na terenie konkretnego miasta lub województwa. W tym przypadku ogólnopolski, a nawet ogólnoświatowy zasięg strony jest tylko pożądanym efektem dodatkowym, który może pomóc w rozszerzeniu działań w przyszłości. Zanim to jednak nastąpi, musisz trafić do klientów, do których kierujesz swoją ofertę w tym momencie. 

Z przyjemnością weźmiemy Twoją stronę pod opiekę i ulepszymy ją w taki sposób, by częściej pojawiała się w wynikach wyszukiwań osób znajdujących się w pobliżu. Jest to najprostsza metoda, by raz na zawsze skończyć z poszukiwaniem klientów. Zamiast tego sprawimy, że sami do Ciebie przyjdą.

Czytaj więcej

W jakich branżach pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej?

 

Na pozycjonowaniu lokalnym najwięcej skorzystają firmy oferujące wykonanie usługi u klienta. Metoda ta świetnie sprawdzi się we wszystkich branżach powiązanych z remontami lub usługami serwisowymi. Współpracując z nami możesz wypełnić swój grafik większą ilością klientów, jednocześnie oszczędzając czas na dojazdy.

 

Metoda ta działa też w drugą stronę. Pozycjonowanie lokalne jest rewelacyjnym rozwiązaniem, kiedy swoich usług nie możesz świadczyć wyłącznie przez internet i wymagają one odwiedzin klienta w Twojej firmie. Pomagamy gabinetom dentystycznym, osobom pracującym w branży beauty, adwokatom, serwisom komputerowym i szeroko pojętej gastronomii.

 

Pozycjonowanie lokalne sprawdzi się także w przypadku sklepów stacjonarnych.

 

Lokalne SEO zawiera w sobie wiele elementów typowych dla pozycjonowania stron.

 

Nasze działania w ramach lokalnego SEO wyglądają bardzo podobnie do pozycjonowania stron adresowanych do szerokiego grona odbiorów. W tym przypadku również ogromną rolę grają dobrze skomponowane treści z odpowiednią zawartością słów kluczowych. Liczy się także wygoda obsługi i szybkość działania strony internetowej.

 

Aby trafić do lokalnej klienteli skupiamy się jednak na nieco innych narzędziach.

 

Pozycjonowanie Google Maps zwiększy widoczność wśród lokalnych klientów.

 

Pozycjonowanie lokalne opieramy na geolokalizacji. Algorytmy wyszukiwarek działają w ten sposób, że użytkownikom znajdującym się w jednym rejonie wyświetlają się zupełnie inne wyniki wyszukiwania, niż osobom chcącym skorzystać z tych samych usług gdzie indziej.

 

Wiemy, w jaki sposób poprowadzić Twoją stronę, by osoby poszukujące oferowanych przez Ciebie usług i znajdujące się nieopodal trafiły właśnie do Ciebie.

 

Z nami staniesz się najlepszą odpowiedzią na lokalne wyszukiwania.

 

Użytkownicy internetu coraz częściej wiedzą dokładnie, jak sformułować swoje zapytanie, by zawęzić wyniki wyszukiwania do firm lokalnych. Aby zyskać klientów ważne jest wyróżnianie się na tle innych usługodawców.

 

Odpowiednio kształtując treść strony możemy sprawić, że zostawisz konkurencję daleko w tyle.

 

Projektujemy strony firm korzystających z pozycjonowania lokalnego, dostosowując je do urządzeń mobilnych.

 

Powodem do skorzystania z lokalnych usług jest często pilny problem klienta, który należy rozwiązać. W niektórych branżach usługi takie są z kolei odpowiedzią na spontaniczne decyzje. Z uwagi na to ogromna część użytkowników poszukujących lokalnych usług korzysta w tym celu ze smartfona. Dobra optymalizacja pod kątem potrzeb urządzeń mobilnych jest więc w pozycjonowaniu lokalnym kluczowa.

 

Zadbamy o to, by Twoja strona prezentowała się idealnie i była łatwa w obsłudze niezależnie od tego, z jakiego urządzenia skorzystają Twoi klienci.

 

Tworzymy profesjonalne wizytówki Google Moja Firma.

 

Google to niekwestionowany zwycięzca każdego rankingu przeglądarek używanych w Polsce. Z tego względu zadbanie o wiarygodność firmy w przeglądarce Google jest kluczowe dla pozycjonowania lokalnego

 

Twoja wizytówka w Google Twoja Firma będzie się także wyświetlać potencjalnym klientom. Jest to świetny sposób, by zachęcić ich do kontaktu.

 

Dbamy o odpowiednią reklamę, promując firmę na lokalnych stronach internetowych.

 

Firma nie może działać bez efektywnej reklamy. Prowadzimy szeroko zakrojone działania, które zdecydowanie zwiększą zainteresowanie Twoimi usługami. Dbamy o regularne publikacje na witrynach lokalnych cieszących się największą oglądalnością.

 

Artykuły publikowane na lokalnych stronach skutecznie budują renomę Twojego przedsiębiorstwa.

image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off