KAMPANIE GOOGLE ADS WROCŁAW

Kampanie Google Ads to jedna z najpopularniejszych form płatnej reklamy w Internecie.

NATYCHMIASTOWE EFEKTY

Ogromną zaletą są natychmiastowe efekty po uruchomieniu kampanii. Strona znajduje się w wyszukiwarce na pierwszej stronie na samej górze.

UCZCIWOŚĆ

Płacimy tylko za realne efekty reklamy, czyli dopiero w momencie kiedy potencjalni klienci klikną w reklamę i wejdą na stronę.

KLIENCI

Zaletą tej kampanii jest strategiczne podejście i selekcjonowanie klientów na tych, którzy są potencjalnie zainteresowani produktem /usługą.

ZYSKI

Dzięki reklamie ADS w bardzo łatwy sposób możemy znacząco pomnożyć zyski ze sprzedaży oraz zebrać już docelową grupę klientów.

SKUTECZNOŚĆ

Zaplanuj swoją kampanię reklamową z ADS i osiągnij sukces w internecie! Dotrzyj do swojej docelowej grupy odbiorców w sposób szybki, skuteczny i precyzyjny. Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz, jak ADS może pomóc w promowaniu Twojej firmy online!

REKLAMA

Zacznij osiągać sukces w reklamie online! Dotrzyj do właściwych odbiorców w najbardziej istotnym dla Ciebie czasie i miejscu. Skorzystaj z naszej lokalnej kampanii reklamowej i zwiększ widoczność swojej firmy u osób, które mają największe znaczenie dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy Ci pomóc w promocji online!

JAK PRACUJEMY

Dobieramy odpowiednią strategię działań tak aby w jak najbardziej efektywny sposób poprawić Twoją widoczność w sieci.

Widoczność

Pozycjonujemy, staramy się wybić Twoją stronę jak najwyżej w wyszukiwarce.

Klienci

Staramy się skonkretyzować postawione cele po to by dotrzeć do grupy potencjalnie zainteresowanych klientów.

Zysk

Wzrost pozycji w wyszukiwarce pozwala na zyskanie nowych klientów i pozwala na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży produktów/ usług.

Pakiet

W pakiecie taniej – w zależności od tego z ilu usług u nas korzystasz tym większą zniżkę możesz otrzymać.

Czas

Oszczędzasz czas. Nie musisz szukać klientów, sami zrobią to za Ciebie dzięki dobrej widoczności w sieci.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz znaleźć się na jednym z pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwań Google? Kampanie Google Ads to najskuteczniejsza forma promocji własnej firmy w internecie. Aby skorzystać z ich zalet, każde działanie trzeba poprzeć szeroką wiedzą z zakresu marketingu i pozycjonowania. Dlatego ich prowadzenie warto powierzyć ekspertom.

Zajmiemy się stworzeniem efektywnej strategii reklamowej przy użyciu nowoczesnych metod. Dzięki temu w pełni skupisz się na zarządzaniu swoim przedsiębiorstwem, ciesząc się stałym napływem zainteresowanych Twoją ofertą klientów.

Czytaj więcej

Zanim zaplanujemy kampanię Google Ads, dokładnie poznamy Twój biznes.

 

Dobierzemy perfekcyjną kampanię Google Ads w zależności od branży, jaką reprezentujesz. Poznamy Twój sposób działania i markę, którą tworzysz. Wspólnie zdecydujemy o tym, jakie skojarzenia ma budzić Twoja firma u potencjalnych kupujących. Zwrócimy szczególną uwagę na Twoich klientów, poznamy ich zainteresowania i sposoby, w jakie docierają do ważnych informacji.

 

Wszystkie zebrane informacje wykorzystamy w kampanii, wymierzając ją precyzyjnie w cel, jaki chcesz osiągnąć.

 

W promocyjnych kampaniach Google Ads płacisz wyłącznie za realne efekty.

 

W kampaniach Google Ads kluczowa jest znajomość zachowań klientów poruszających się po sieci. Wyświetlając odpowiednio skonstruowaną reklamę w dobrym momencie można zaciekawić nabywców swoją ofertą. Promocja tego rodzaju pomaga zwiększyć ilość odwiedzin w Twoim sklepie stacjonarnym i internetowym lub skłonić patrzących na reklamę do natychmiastowego kontaktu telefonicznego.

 

Reklamy Google Ads są dostępne w formie PPC (Pay Per Click). Oznacza to, że opłata za wyświetlenie reklamy jest pobierana wyłącznie wtedy, kiedy ktoś podejmie pod jej wpływem oczekiwaną akcję. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią wydawać swoich pieniędzy na próbę i chcą płacić wyłącznie za pozytywne rezultaty.

 

Otworzymy Ci drzwi do internetowego marketingu za pomocą Google Merchant Center.

 

Zwiększymy Twoją wiarygodność dla algorytmów wyszukiwania Google, dokładnie opisując Twoją firmę w Google Merchant Center. W pełni integrując swoje przedsiębiorstwo z usługami giganta cyfrowego świata, zyskujesz dostęp do miliardów nowych kupujących. Skonfigurujemy dla Ciebie płatności Google na podstawie podanych danych. W ten sposób ułatwimy Ci opłacanie kosztów poszczególnych kampanii promocyjnych.

 

Obecność w Google Merchant Center to także dostęp do przydatnych raportów, które pomogą Ci w analizie wyników kolejnych działań marketingowych.

 

Stworzymy kampanię Google Shopping, by promować Twoje produkty.

 

Google Shopping to nic innego, jak zakładka Zakupy w przeglądarce Google. Wielu spośród Twoich klientów wyszukuje konkretne produkty, wpisując w pole wyszukiwania odpowiednie hasło, a następnie natychmiast przełączając się na Google Shopping. W ten sposób ta funkcjonalność Google stopniowo wypiera popularne przeglądarki cen dostępne w internecie. 

 

Przez nabywców taka forma zakupów jest ceniona ze względu na krótki czas dotarcia do interesujących ich produktów. Dla Ciebie zaś jest to jeden z najprostszych sposobów na profesjonalną prezentację własnej oferty. 

 

Kampanie remarketingowe to skuteczna forma przypominania klientom o swoim istnieniu.

 

Kampanie Google Ads przynoszą zamierzony efekt, kiedy po zaprezentowaniu klientom swojej oferty, nie dajesz im o sobie zapomnieć. Wiele osób dokonuje zakupów przez internet na podstawie dokładnego porównania kilkunastu zbliżonych produktów. Kupowanie w ten sposób jest ze wszech miar słuszne, a dokładne przemyślenie sprawy zmniejsza częstotliwość późniejszych zwrotów.

 

Badania pokazują jednak, że po kilkukrotnym kontakcie z daną marką, zaufanie do niej wyraźnie wzrasta. Działa to nawet wtedy, kiedy podświadoma ocena opiera się wyłącznie na powtarzalnej reklamie. Wykorzystamy ten mechanizm, by przekonać do Ciebie jak najwięcej klientów.

 

Zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki dzięki kampaniom YouTube.

 

Ponad 30% wszystkich internautów regularnie korzysta z serwisu YouTube. Popularny portal z nagraniami utrzymuje się głównie z reklam. Tworzy to rewelacyjną okazję dla przedsiębiorców. Uzupełniając kampanie Google Ads obecnością na YouTube można z powodzeniem dotrzeć do przeważającej części globalnej społeczności internetowej.

image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off