WIZUALIZACJE

Tworzymy wizualizacje 3D na podstawie dostarczonego PZT. Oferujemy wizualizacji zarówno budynków jak i wnętrz.

INTERNET

Projektujemy i wdrażamy strony www, pozycjonujemy, dbamy o dobre kampanie marketingowe.

MATERIAŁY REKLAMOWE

Dbamy o dobry wizerunek dewelopera, zajmujemy się projektami oraz drukiem materiałów reklamowych jak i stoisk targowych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego dewelopera podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy się dopasować do jego potrzeb, w zależności od tego czy potrzebuje kompleksowej obsługi czy też tylko konkretnych materiałów graficznych, kampanii reklamowej lub samego pozycjonowania.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży wizualizacji. Projekt będzie indywidualnie stworzony dla Twojej inwestycji zgodnie z dostarczonym projektem budowlanym oraz PZT. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju materiałami graficznymi, których potrzebuje każdy deweloper, począwszy od kart mieszkań, kończąc na wielkoformatowych banerach czy bilbordach. Przygotowujemy grafikę na stoiska targowe jak również zajmujemy się wszelkimi kwestiami organizacyjnymi. Projektujemy oraz wdrażamy indywidualne strony internetowe. Prowadzimy social media oraz tworzymy kampanie reklamowe od kampanii google ads po gotowe reklamy w gazetach.

DBAMY O NAJLEPSZY WIZERUNEK DLA TWOICH NIERUCHOMOŚCI

STRONA INTERNETOWA

Przed przystąpieniem do kodowania strony, zawsze zbieramy w pierwszej kolejności informacje potrzebne do tego by jak najlepiej zrozumieć klienta. Następnie powstaje wstępny projekt na kartce oraz jego digitalizacja na komputerze. Chcemy aby projekt był jak najbardziej przejrzysty dla potencjalnych użytkowników oraz jednocześnie przykuwał uwagę. Prowadzimy dobrą analitykę na stronie, dbamy już na wstępnym etapie o jej odpowiednie zabezpieczenie oraz o pozycjonowanie.

MATERIAŁY REKLAMOWE I DRUK

Tworzymy wizualizacje 3d na podstawie pzt. Obsługujemy kompleksowo targi nieruchomości. Projektujemy, doradzamy i pomagamy wybrać odpowiednie materiały reklamowe. Współpracujemy z wieloma drukarniami. Dostarczamy katalogi, teczki, wizytówki, karty mieszkań, ulotki, billbordy, rollup’y, banery i inne. Zajmujemy się całym procesem począwszy od projektowania po druk i dostarczenie gotowych materiałów do klienta. Aranżujemy stoiska wystawiennicze. Dbamy o każdy detal.

KAMPANIE REKLAMOWE

Zajmujemy się pełną obsługą dewelopera nieruchomości w Internecie. Pozycjonujemy, dbamy o dobre kampanie marketingowe, tworzymy indywidualną grafikę. Przygotowujemy artykuły do portali branżowych oraz prowadzimy pełne kampanie w wszystkich social mediach. Każdego miesiąca pomagamy zainteresowanym osobom trafić na witryny naszych klientów. Pomagamy zdobyć im wartościowe leady.

NASZE PROJEKTY

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

KLIENCI

  • PRZYSTAŃ POD LASEM
  • PRZYJAZNY SMOLEC
  • BUYLANDO
  • DENTONICA
  • IRYSOWE ZACISZE
  • SCANDI HOME

Można kupić modny markowy garnitur. Nie zastąpi jedynego w swoim rodzaju, skrojonego przez mistrza krawiectwa, szytego na miarę”. Trafiliśmy do White Moon z oryginalnym projektem w branży nieruchomości, zrezygnowani pomysłami innych firm na „ubranie" naszej inwestycji. Pojawił się błysk w oczach, a za nim pomysł trafiony w dziesiątkę, pojawiło się merytoryczne wsparcie poparte niespotykanym doświadczeniem. Dzisiaj możemy pójść na najważniejszy bal w roku, być w towarzystwie najlepszych, nie ma możliwości żeby nas nie zauważyli.

Wojciech Lipnicki - prezes zarządu / PRZYSTAŃ POD LASEM

Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się powierzyć kreowanie naszego wizerunku firmie White Moon. Wprowadzenie na rynek zajęło bardzo niewiele czasu. Dostarczone strony www i wizualizacje osiedla są świetne. Kampanie kierowane do naszych przyszłych Klientów przyniosły natychmiastowy efekt.

Mariusz Papiór / PRZYJAZNY SMOLEC

Za każdym razem dostajemy znakomity projekt graficzny. Materiały dostarczane są zawsze na czas. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc i doradztwo w sprawach nieruchomości co bardzo cenimy.

Karol Bocheński / BUYLANDO

Każdy projekt dopracowywany jest z należytą starannością. Wszystkie kampanie i promocje powierzam tej firmie. Dostarczają genialne wyniki jeśli chodzi o kampanie SEO. To już moja trzecia strona www, którą robi dla mnie White Moon. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam.

Dominik Trojanowski / DENTONICA

Przyszliśmy do White Moon z pomysłem na osiedle bliźniaków w Smolcu. Dostaliśmy kompleksową ofertę współpracy. Od samego początku doceniamy indywidualne podejście do Klienta i duże doświadczenie White Moon w naszej branży. W dwa miesiące mamy gotową stronę dewelopera i inwestycji, wszystkie materiały reklamowe, prężnie działające kampanie w sieci i sprzedane 80% naszych nieruchomości!

Robert Duziak / IRYSOWE ZACISZE

Z firmą White Moon mamy przyjemność współpracować od początku powstania Scandi Home. Kompleksowa obsługa, projekty i materiały najwyższej jakości, dbałość o każdy detal. White Moon posiada duże doświadczenie w branży deweloperów mieszkań i domów.

Michał Jedynak / SCANDI HOME
image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off