AGENCJA REKLAMOWA WROCŁAW

Identyfikacja

Projektujemy i wykonujemy: ulotki, foldery, wizytówki, papiery firmowe, teczki, plakaty, certyfikaty, kalendarze, stoiska targowe, etykiety, roll’upy, etc.

Identyfikacja wizualna kreuje wizerunek twojej firmy i jest jedną z najważniejszych elementów, to ona odpowiada w głównej mierze za odbiór naszej działalności przez klientów.

Dbamy o cały proces począwszy od zaprojektowania dla Ciebie materiałów reklamowych w wersji cyfrowej po druk i dostarczenie gotowego produktu do klienta.

NASZE USŁUGI

WIZERUNEK

Projektujemy materiały, które pozwolą w jak najlepsze przedstawienie wizerunku Twojej firmy.

KLIENCI

Dobry wizerunek pozwoli Ci na pozyskanie nowych klientów oraz zatrzymaniu tych już istniejących.

UNIKALNY PROJEKT

Każdy projekt dopasowujemy indywidualnie pod potrzeby naszych klientów, tylko w ten sposób powstają unikatowe materiały.

ZYSK

Nie ulega wątpliwości, że identyfikacja wizualna poza zbudowaniem solidnej firmy pomaga w osiągnięciu większych wyników finansowych.

NASZE PROJEKTY

Dopasowujemy projekt pod Ciebie, dzięki temu jest taki wyjątkowy.

PROJEKTUJEMY

Realizujemy zlecenia począwszy od opracowania projektu po druk i dostarczenie gotowego produktu do klienta. Tworzymy logo, wizytówki, plakaty, ulotki, menu, katalogi, banery, roll’upy, teczki, papiery firmowe, certyfikaty, kalendarze, etykiety, etc.

null

Wizytówki

Podstawowy element identyfikacji, pozwala na proste zaprezentowanie firmy oraz na pozyskanie potencjalnych klientów.

null

Banery

Banery pozwalają na wyróżnienie oferty firmy bądź jej zaprezentowanie na wielkim formacie.

null

Ulotki

Ulotki są świetnym narzędziem reklamowym i jednym z najbardziej popularnych narzędzi wykorzystywanym do pozyskania klientów.

null

Rollup'y

Narzędzie reklamowe, które idealnie sprawdza się do pozyskania klientów na targach czy wystawach.

null

Katalogi

Elegancki i efektywny sposób na zgromadzenie kompleksowej oferty firmy i przedstawienie jej klientowi w jednej formie.

null

Papier Firmowy

Narzędzie służące do wyróżnienia firmy pod względem solidności marki i pokazaniu jej jak najlepszego wizerunku.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

Na identyfikację wizualną marki składa się wszystko, co można odebrać za pomocą wzroku. Stawiając na jednolitą kolorystykę, dobrze wyrażające ideę firmy logo, czy odpowiednie czcionki, możesz wzbudzić pozytywne skojarzenia wśród swoich klientów. 

Przygotowanie atrakcyjnych materiałów reklamowych pomoże Ci zbudować wiarygodny wizerunek firmy. Korzystając z zaprojektowanych przez nas akcesoriów z łatwością zyskasz opinię profesjonalisty. Tym samym poprawisz swoją pozycję na rynku i zdobędziesz zaufanie, na jakie zasługujesz.

Czytaj więcej

Przygotowujemy projekty graficzne w oparciu o spójny branding.

 

Stawiamy na Twoją wygodę. Nasze projekty opieramy o identyfikację wizualną, którą stosujesz w swojej firmie. W razie potrzeby podpowiemy, jaki kierunek obrać, by skutecznie wpłynąć na klientów. 

 

Po prezentacji projektu nie musisz szukać drukarni. Wszystkie przygotowane materiały przygotujemy do druku cyfrowego lub offsetowego, w zależności od potrzeb technologicznych. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zadanie, możemy też wziąć na siebie ich wydruk. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami w Polsce, dzięki czemu z łatwością dobierzemy odpowiedniego podwykonawcę.

 

Etykiety zwiększające atrakcyjność Twoich produktów.

 

Jednym z podstawowych zastosowań identyfikacji wizualnej jest stworzenie spójnego wizerunku produktów, które sprzedajesz. Zaprojektujemy dla Ciebie etykiety, które będą odbierane pozytywnie i skłonią do zakupu nawet najbardziej wymagających nabywców. Umieścimy na nich wszystkie niezbędne informacje w przejrzystej i łatwej do odczytania formie.

 

Wizytówki, dzięki którym zrobisz dobre wrażenie na klientach.

 

Każda rozmowa biznesowa powinna się wiązać z wręczeniem rozmówcy własnej wizytówki. W ten sposób dbasz o profesjonalny wizerunek firmy, jednocześnie wskazując kontrahentowi przydatne dane kontaktowe. Czytelna i ładna wizytówka może zadecydować o tym, czy pierwszy kontakt będzie jednym z wielu, czy też będzie należało uznać go za ostatni. 

 

Ulotki, foldery reklamowe i plakaty pomogą Ci zadbać o świadomość marki wśród potencjalnych nabywców.

 

Aby sprzedaż doszła do skutku, osoby zainteresowane typem działalności, który prowadzisz, muszą dowiedzieć się o Twym istnieniu. Identyfikacja wizualna jest możliwa również poprzez wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, które możesz ofiarować swoim klientom lub rozwiesić je w okolicy. 

 

Papiery firmowe do profesjonalnej korespondencji.

 

W dzisiejszych czasach większość wiadomości przesyłasz zapewne drogą elektroniczną. Kiedy dochodzi do konieczności skorzystania z tradycyjnej korespondencji, warto wykorzystać to jako okazję do promocji. List napisany na papierze firmowym może przekonać adresata, że ma do czynienia z przedsiębiorstwem, które jest prowadzone w sposób świadomy i przemyślany.

 

Papier firmowy dodaje też powagi wszystkim zawieranym umowom. 

 

Teczki – organizacja dokumentów na najwyższym poziomie.

 

O identyfikację wizualną możesz zadbać także podczas urządzania biura. Zachowanie porządku w papierach ma tu kluczowe znaczenie. Zamiast nieciekawych teczek w jednolitych kolorach warto postawić na eleganckie teczki firmowe. Korzystanie z nich, zwłaszcza przy klientach, to jasny wyraz Twojego profesjonalizmu.

 

Certyfikaty i firmowe kalendarze w biurze wzbudzają zaufanie kontrahentów.

 

Współcześni konsumenci zwracają szczególną uwagę na doświadczenie usługodawców i producentów. Nie musisz reklamować się w rozmowie. Twoją fachowość możesz potwierdzić, odpowiednio ozdabiając otoczenie. 

 

Roll’upy – tematyczna prezentacja w estetycznym wydaniu.

 

Jako ekspert w swojej dziedzinie bywasz na różnego rodzaju konferencjach branżowych. Możesz funkcjonować jako sponsor wydarzenia, lub poprowadzić prezentację, wprowadzając innych w tajniki swej działalności. Rozstawienie przy tej okazji dobrze zaprojektowanych roll’upów pozytywnie wpłynie na Twoją renomę.

 

Stoisko targowe, które wyróżnia się na tle konkurencji.

 

Targi to wielkie wydarzenie w życiu każdego przedsiębiorstwa. Jest to świetna sposobność na pozyskanie nowych kontaktów. Skuteczna identyfikacja wizualna poprzez ciekawe stoisko na targach branżowych pomoże Ci w skutecznej promocji Twojej firmy.

image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off