BĄDŹ WYSOKO W WYSZUKIWARCE GOOGLE

Pozycjonowanie jest zespołem działań, które pozwalają na optymalizację strony pod kątem wyszukiwarki internetowej, mając na celu zwiększenie jej widoczności, ruchu na stronie oraz pozyskania nowych klientów.

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja serwisu pod wymagania wyszukiwarki w taki sposób aby zapewnić sobie wysoką pozycję oraz pozyskać nowych klientów.

WYSZUKIWANIE

Przy użyciu odpowiednich słów kluczowych w google Twoja strona będzie na wysokich pozycjach w wyszukiwarce.

KLIENCI

Twoja strona będzie łatwa do znalezienia przez potencjalnych klientów, co skutkuje większymi zyskami i rozpoznawalnością.

POZYCJA

Twoja pozycja będzie stabilniejsza niż podczas wykorzystywania płatnych reklam. Wszystkie działania powodują stałe korzyści.

KLIENCI

Posiadając dobre pozycjonowanie możesz być spokojniejszy o nowych klientów. W prosty sposób sami będą mogli do Ciebie dotrzeć.

JAK PRACUJEMY

Dobieramy odpowiednią strategię działań tak aby w jak najbardziej efektywny sposób poprawić Twoją widoczność w sieci.

Widoczność

Pozycjonujemy, staramy się wybić Twoją stronę jak najwyżej w wyszukiwarce.

Klienci

Staramy się skonkretyzować postawione cele po to by dotrzeć do grupy potencjalnie zainteresowanych klientów.

Zysk

Wzrost pozycji w wyszukiwarce pozwala na zyskanie nowych klientów i pomaga na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży produktów/ usług.

Pakiet

W pakiecie taniej – w zależności od tego z ilu usług u nas korzystasz tym większą zniżkę możesz otrzymać.

Czas

Oszczędzasz czas. Nie musisz szukać klientów, sami zrobią to za Ciebie dzięki dobrej widoczności w sieci.

Marzy Ci się duży ruch na Twojej stronie? Chcesz dotrzeć do klientów, którzy rzeczywiście kupią Twoje produkty lub skorzystają z Twoich usług? A może masz pomysł na rewelacyjne wydarzenie i chcesz przyciągnąć do siebie zainteresowane nim osoby? 

Pozycjonowanie stron to jedyny skuteczny sposób na zwiększenie współczynnika konwersji Twojej strony internetowej. Z przyjemnością wykorzystamy naszą wiedzę, by pomóc Ci osiągnąć upragniony efekt.

Czytaj więcej

Czym jest pozycjonowanie stron?

 

Pozycjonowanie stron internetowych polega na takiej ich optymalizacji, by stały się atrakcyjne nie tylko dla ludzi. Nie bez powodu mówi się, że szansę na osiągnięcie wysokiej renomy mają tylko te firmy, których strony pojawiają się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania w popularnych przeglądarkach internetowych. Tylko w takim przypadku jest możliwe, że ktokolwiek dowie się o tym, że istniejesz.

 

Aby było to możliwe, należy przyjrzeć się nie tylko temu, jak Twoja strona jest odbierana przez odwiedzających. Istnieje parę kluczowych aspektów, które można ulepszyć, by algorytmy wyszukiwania uznały ją za najlepszą odpowiedź na powtarzające się zapytania klientów.

 

Dlaczego potrzebujesz usług SEO?

 

Dobrze wypozycjonowaną stronę można porównać do biura lub sklepu zlokalizowanego przy ruchliwym deptaku. Skoro wokół panuje duży ruch, możesz mieć pewność, że Twoje logo zobaczy ogromna ilość osób. To jednak dopiero pierwszy krok do skutecznej sprzedaży.

 

Dbając o dobre pozycjonowanie stron możesz trafić dokładnie tam, gdzie znajdują się Twoi potencjalni klienci.

 

Zaczynamy od audytu SEO obecnej strony.

 

Zanim zajmiemy się pozycjonowaniem strony, dokładnie przyjrzymy się witrynie, którą obecnie posiadasz. Określimy jej potencjał pod kątem zajmowania wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania. Precyzyjnie wskażemy, jakie problemy na niej występują. W ten sposób zrozumiesz, dlaczego dotychczasowe rezultaty Twoich działań znacząco odbiegały od oczekiwanych.

 

Na każdy problem istnieje rozwiązanie. Poprawimy meta-tagi i treści w taki sposób, by zwiększyć zawartość słów kluczowych i jednocześnie polepszyć wrażenia użytkownika. Zoptymalizujemy kod Twojej strony pod kątem szybkości działania i dopasowania na potrzeby urządzeń mobilnych.

 

Oferujemy szereg działań SEO on-site i off-site tworząc kompleksową usługę.

 

Aby pozycjonowanie strony było skuteczne, konieczne jest działanie wielowymiarowe. Nasze działania on-site skupiają się na graficznej i technicznej optymalizacji strony. Zadbamy także o sprawne linkowanie wewnętrzne. Ważnym elementem pozycjonowania jest dobranie treści, które użytkownicy będą chcieli czytać. Jednocześnie muszą być one napisane zgodnie z zasadami SEO, by równie ciekawe wydały się wyszukiwarkom.

 

Działania off-site obejmują zarówno efektywną reklamę poprzez publikacje zewnętrzne, jak i pozyskiwanie zewnętrznych linków do Twoich produktów i usług. 

 

Optymalizacja treści pod kątem SEO winduje Twoją stronę w wynikach wyszukiwania.

 

Roboty odpowiedzialne za układanie SERP-ów /ang. Search Engine Result Page/ oceniają strony na podstawie zawartości słów kluczowych. Słowa kluczowe to z kolei zapytania lub hasła, jakie użytkownicy internetu wpisują w pole wyszukiwania przeglądarki. 

 

Odpowiednio dobierając zawartość słów kluczowych możemy sprawić, że Twoja strona wyświetli się osobom, które aktywnie poszukują informacji na temat oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.

 

Pozycjonowanie long-tail to szansa na precyzyjne dotarcie do klienta zainteresowanego Twoją ofertą.

 

Przyciągnięcie klienta na stronę to jedna sprawa. Drugim krokiem jest przekonanie go, że oferujesz produkt świetnej jakości. W najlepszej sytuacji znajdą się jednak właściciele stron, na które trafiają osoby o bardzo sprecyzowanych oczekiwaniach, gotowe podjąć decyzję w przeciągu kilku minut. 

 

Stosujemy precyzyjne pozycjonowanie long-tail, przyciągając na Twoją stronę klientów, którzy szukają właśnie Ciebie.

 

Zwiększ obroty poprzez pozycjonowanie sklepów.

 

Pozycjonowanie strony ma ogromny sens także w przypadku witryn sklepowych. Dobrze znamy zagadnienia e-commerce i skorzystamy z tego, by zwiększyć Twoją sprzedaż.

 

Stworzymy opisy produktów i kategorii produktowych w taki sposób, by odpowiadały na wszystkie pytania, jakie może mieć kupujący. Zadbamy o odpowiedni layout sklepu, aby Twoim klientom korzystało się z niego wygodnie. Zaprojektujemy także stronę z aktualnościami lub poprowadzimy blog firmowy wspierający działanie sklepu i promujący znajdującą się w nim zawartość.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off