PRZEANALIZUJ SWOJĄ WITRYNĘ

Audyt SEO jest ważną usługą, dzięki której dostaniesz dokładną instrukcją zawierającą szereg zaleceń, uwag czy porad dotyczących Twojej strony internetowej.

ANALIZA

Przegląd wszystkich znaczących elementów na twojej stronie internetowej i przeanalizowanie ich pod kątem SEO.

OCENA

Ocena działań, które powinny zostać zastosowane na Twojej witrynie i dostosowanie ich pod wymagania SEO.

WSKAZÓWKI

Otrzymasz praktyczne wskazówki oraz porady dotyczące optymalizacji poszczególnych elementów na Twojej witrynie.

PROBLEMY

Wykrycie istniejących problemów w dostosowaniu witryny pod odpowiednie pozycjonowanie oraz optymalizacja ich.

AUDYT

Dostaniesz od nas spersonalizowany i dobrze przygotowany dokument ze wszelkimi uwagami oraz poradami dla Twojej witryny.

WIDOCZNOŚĆ

Poprzez odpowiednie zoptymalizowanie swojej witryny poprawisz znacząco swoją pozycję w wyszukiwarce google.

JAK PRACUJEMY

Dobieramy odpowiednią strategię działań tak aby w jak najbardziej efektywny sposób poprawić Twoją widoczność w sieci.

Widoczność

Pozycjonujemy, staramy się wybić Twoją stronę jak najwyżej w wyszukiwarce.

Klienci

Staramy się skonkretyzować postawione cele po to by dotrzeć do grupy potencjalnie zainteresowanych klientów.

Zysk

Wzrost pozycji w wyszukiwarce pozwala na zyskanie nowych klientów i pomaga na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży produktów/ usług.

Pakiet

W pakiecie taniej – w zależności od tego z ilu usług u nas korzystasz tym większą zniżkę możesz otrzymać.

Czas

Oszczędzasz czas. Nie musisz szukać klientów, sami zrobią to za Ciebie dzięki dobrej widoczności w sieci.

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu.

Posiadanie własnej strony internetowej to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa każdego biznesu. Kupujący chcą uzyskać informacje o usługach i towarach bez wychodzenia z domu, nawet jeśli nie mogą ich nabyć przez internet. 

Aby strona rzeczywiście przyciągała klientów, musi się jednak wyróżniać na tle konkurencji. Ciekawe treści, dobra grafika, wygodna obsługa i szybkie działanie pozwalają zaciekawić odwiedzających ofertą. Nawet wtedy nie ma jednak gwarancji sukcesu. Powód jest prosty. Bez dobrej optymalizacji strony pod kątem SEO nikt nie dowie się, że istniejesz.

Czytaj więcej

Profesjonalny audyt strony internetowej to pierwszy krok do optymalizacji.

 

Audyt SEO to jedna z naszych usług. Z naszą pomocą możesz uzyskać cenne informacje na temat tego, co wymaga jeszcze poprawy. Sama wiedza nie wystarczy jednak, by Twoja strona zaczęła działać tak, jak należy. Zanim tak się stanie, trzeba wykonać szereg działań optymalizacyjnych.

 

Przeprowadzamy kompleksową optymalizację stron internetowych. Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie. Nie musisz dodatkowo poświęcać czasu na zgłębienie sztuki pozycjonowania. Jako przedsiębiorca wiesz dobrze, że istnieją zadania, które warto delegować. Szukasz najlepszych specjalistów? My szukamy właśnie Ciebie.

 

Do optymalizacji stron używamy nowoczesnych narzędzi.

 

Możesz mieć pewność, że Twoja strona zostanie przeskanowana wzdłuż i wszerz. Dobrze znamy współczesne narzędzia do optymalizacji stron i użyjemy ich, by zwiększyć ruch w Twoim biznesie. Na co dzień korzystamy z takich narzędzi, jak: Google Analytics, Google Search Console, Screaming Frog, Ahrefs Site Explorer, Senuto i Majestic SEO. Mamy w zwyczaju wyciskać z nich informacje z zapałem godnym profesjonalistów. 

 

Uzyskane raporty to dopiero początek pracy, którą dla Ciebie wykonamy. Możesz oczywiście liczyć na pełne wyjaśnienie danych, które skompletujemy. W ten sposób dowiesz się, co do tej pory nie działało tak, jak powinno. Informacje to jednak zaledwie punkt wyjścia do naprawy. Wszystkie działania wykonamy za Ciebie, oddając w Twoje ręce gotową stronę, całkowicie zoptymalizowaną pod kątem SEO.

 

Informacje z audytu SEO pozwolą nam dostosować stronę do potrzeb Twoich klientów.

 

Działania biznesowe są skuteczne jedynie wtedy, kiedy w pełni odpowiadają na potrzeby klientów. Z tego względu zanim wykonamy jakikolwiek ruch, dowiemy się, kto odwiedza Twoją stronę. Sporządzimy specjalny raport pokazujący, jaki jest przedział wiekowy Twoich odbiorców i poznamy ich lokalizację. Określimy także, jakie urządzenia wykorzystują do oglądania Twojej strony. Poznamy miejsca, z których do Ciebie przychodzą, ustalimy ich zainteresowania i typowe zachowania.

 

W ten sposób będziemy mogli perfekcyjnie dobrać strategię marketingową przy optymalizacji strony.

 

Optymalizacja strony poprawi jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

 

Sprawdzimy pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania w popularnych przeglądarkach internetowych. Ocenimy także sposób jej prezentacji dla osób poszukujących określonych informacji. Ustalimy zestaw fraz, których używają Twoi klienci, by wyszukać firmy z Twojej branży. Stworzymy też treści, które będą ciekawe dla czytelników i zoptymalizowane pod kątem SEO.

 

Poprawimy także opisy pod zdjęciami i meta-tagi. To wszystko wyraźnie poprawi Twoją widoczność w sieci.

 

Znajdziemy i naprawimy wszelkie błędy w kodzie strony.

 

Nie ma nic bardziej denerwującego niż komunikat o błędzie. Jeśli Twój klient podczas wędrówki po stronie natknie się na taką sytuację, jego opinia o Twojej firmie znacząco się pogorszy. Z tego względu poprawna optymalizacja strony, a konkretnie jej kodu, jest kluczowa dla Twojej renomy. 

 

Mamy w swojej ekipie najlepszych programistów. Z przyjemnością wyeliminujemy wszelkie błędy, by zapewnić rewelacyjne wrażenia każdemu, kto Cię odwiedzi. Popracujemy też nad szybkością działania, by Twoi klienci mogli uzyskać potrzebne informacje w mgnieniu oka.

 

Zapewniamy pełną optymalizację on-site i off-site.

 

Optymalizacja strony nie byłaby kompletna, gdybyśmy skupili się wyłącznie na działaniach on-site. Z tego względu uzupełniamy naszą usługę o optymalizację off-site, w ramach której przyjrzymy się zewnętrznym przekierowaniom do Twojej strony. 

 

Dokonamy też analizy działań Twojej konkurencji i ustalimy strategię SEO, która zostawi ją daleko w tyle.

image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off