PROCES PROJEKTOWANIA LOGO

Projektowanie logo wbrew pozorom jest skomplikowanym i czasochłonnym procesem, na który składa się wiele etapów. Jest to jeden z najważniejszych elementów graficznych, który wpływa na wizerunek firmy. Poniżej nasz cykl powstawania logo.

Zbieranie informacji

Zbieranie ogólnych informacji na temat profilu działalności, które logo ma wyrażać. Sprawdzanie konkurencji.

Mapa myśli

Zapisywanie i analiza wszystkiego co kojarzone jest z daną branżą. Stworzenie mapy myśli.

Zbiór materiałów

Tworzenie zbioru z obrazów, tekstów, materiałów, przedmiotów, zdjęć, kolorów, wszystkiego co w jakiś stopniu odwzorowuje charakter firmy.

Szkicowanie

Szkicowanie wstępnych projektów, analiza, wybranie kilku wersji najbardziej odpowiednich i dopasowanych do danej firmy.

Digitalizacja projektu

Przeniesienie kilku wybranych szkiców do programów graficznych na komputerze oraz ich dalsza obróbka.

Wysłanie projektu

Skończenie kilku wersji projektów do wyboru, umieszczenie logo na makietach prezentacyjnych oraz wysłanie ich do klienta.

TWORZYMY Z MYŚLĄ O TOBIE

Tworzymy z myślą o tobie i twoich potrzebach, staramy się dopasować projekt indywidualnie pod Ciebie byś czerpał z niego satysfakcję i radość. Chcemy aby każdy projekt był unikatowy.

Logo jest kluczowym elementem całej identyfikacji wizualnej to ono okresla charakter i styl Twojej firmy.

SZKICUJEMY, PRZYGOTOWUJEMY OPRAWĘ GRAFICZNĄ, DRUKUJEMY

SZKIC

Przygotowanie logo wymaga dobrego rozpoznania na panującym rynku, określenie potrzeb klienta, analiza branży oraz konkurencji. Wstępnym etapem podczas etapu projektowego każdego logo jest wykonanie wstępnego szkicu, który wspomoże w późniejszym czasie etap projektowania oraz pozwoli na zwizualizowanie koncepcji oraz na lepsze dopasowanie się do branży klienta.

OPRAWA GRAFICZNA

Oprawa graficzna zostaje wykonana w jednym z narzędzi graficznych, z których korzystamy w firmie, w zależności od wymagań projektowych klienta.  Następuje digitalizacja projektu oraz wykreowanie kilku wersji, które zostaną przedstawione klientowi na wykreowanych przez nas prezentacjach. Zależy nam aby stworzone przez nas logo było powodem do dumy dla naszych klientów.

DRUK

Projektujemy i wykonujemy, wszystko czego Twoje firma potrzebuje. Kompleksowo zajmujemy się pracami związanymi z projektowaniem i drukiem wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. Na stałe współpracujemy z wieloma sprawdzonymi drukarniami, co daje nam dowolność w obraniu odpowiedniego podwykonawcy dla Twoich projektów. Od małych produkcji, po duże nakłady.

NASZA NARZĘDZIA

NASZE OSTATNIE PROJEKTY

VIEW ALL PORTFOLIO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami, udzielimy Ci wszelkich informacji.

KLIENCI

  • PRZYJAZNY SMOLEC
  • BUYLANDO
  • DENTONICA
  • IRYSOWE ZACISZE
  • SCANDI HOME

Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się powierzyć kreowanie naszego wizerunku firmie White Moon. Wprowadzenie na rynek zajęło bardzo niewiele czasu. Dostarczone strony www i wizualizacje osiedla są świetne. Kampanie kierowane do naszych przyszłych Klientów przyniosły natychmiastowy efekt.

Mariusz Papiór / PRZYJAZNY SMOLEC

Za każdym razem dostajemy znakomity projekt graficzny. Materiały dostarczane są zawsze na czas. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc i doradztwo w sprawach nieruchomości co bardzo cenimy.

Karol Bocheński / BUYLANDO

Każdy projekt dopracowywany jest z należytą starannością. Wszystkie kampanie i promocje powierzam tej firmie. Dostarczają genialne wyniki jeśli chodzi o kampanie SEO. To już moja trzecia strona www, którą robi dla mnie White Moon. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam.

Dominik Trojanowski / DENTONICA

Przyszliśmy do White Moon z pomysłem na osiedle bliźniaków w Smolcu. Dostaliśmy kompleksową ofertę współpracy. Od samego początku doceniamy indywidualne podejście do Klienta i duże doświadczenie White Moon w naszej branży. W dwa miesiące mamy gotową stronę dewelopera i inwestycji, wszystkie materiały reklamowe, prężnie działające kampanie w sieci i sprzedane 80% naszych nieruchomości!

Robert Duziak / IRYSOWE ZACISZE

Z firmą White Moon mamy przyjemność współpracować od początku powstania Scandi Home. Kompleksowa obsługa, projekty i materiały najwyższej jakości, dbałość o każdy detal. White Moon posiada duże doświadczenie w branży deweloperów mieszkań i domów.

Michał Jedynak / SCANDI HOME
image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off