PROCES PROJEKTOWANIA LOGO

Projektowanie logo wbrew pozorom jest skomplikowanym i czasochłonnym procesem, na który składa się wiele etapów. Jest to jeden z najważniejszych elementów graficznych, który wpływa na wizerunek firmy. Poniżej nasz cykl powstawania logo.

Zbieranie informacji

Zbieranie ogólnych informacji na temat profilu działalności, które logo ma wyrażać. Sprawdzanie konkurencji.

Mapa myśli

Zapisywanie i analiza wszystkiego co kojarzone jest z daną branżą. Stworzenie mapy myśli.

Zbiór materiałów

Tworzenie zbioru z obrazów, tekstów, materiałów, przedmiotów, zdjęć, kolorów, wszystkiego co w jakiś stopniu odwzorowuje charakter firmy.

Szkicowanie

Szkicowanie wstępnych projektów, analiza, wybranie kilku wersji najbardziej odpowiednich i dopasowanych do danej firmy.

Digitalizacja projektu

Przeniesienie kilku wybranych szkiców do programów graficznych na komputerze oraz ich dalsza obróbka.

Wysłanie projektu

Skończenie kilku wersji projektów do wyboru, umieszczenie logo na makietach prezentacyjnych oraz wysłanie ich do klienta.

TWORZYMY Z MYŚLĄ O TOBIE

Tworzymy z myślą o tobie i twoich potrzebach, staramy się dopasować projekt indywidualnie pod Ciebie byś czerpał z niego satysfakcję i radość. Chcemy aby każdy projekt był unikatowy.

Logo jest kluczowym elementem całej identyfikacji wizualnej to ono okresla charakter i styl Twojej firmy.

LOGO WROCŁAW – PROJEKTOWANIE LOGO WROCŁAW

SZKICUJEMY, PRZYGOTOWUJEMY OPRAWĘ GRAFICZNĄ, DRUKUJEMY

SZKIC

Przygotowanie logo wymaga dobrego rozpoznania na panującym rynku, określenie potrzeb klienta, analiza branży oraz konkurencji. Wstępnym etapem podczas etapu projektowego każdego logo jest wykonanie wstępnego szkicu, który wspomoże w późniejszym czasie etap projektowania oraz pozwoli na zwizualizowanie koncepcji oraz na lepsze dopasowanie się do branży klienta.

OPRAWA GRAFICZNA

Oprawa graficzna zostaje wykonana w jednym z narzędzi graficznych, z których korzystamy w firmie, w zależności od wymagań projektowych klienta.  Następuje digitalizacja projektu oraz wykreowanie kilku wersji, które zostaną przedstawione klientowi na wykreowanych przez nas prezentacjach. Zależy nam aby stworzone przez nas logo było powodem do dumy dla naszych klientów.

DRUK

Projektujemy i wykonujemy, wszystko czego Twoje firma potrzebuje. Kompleksowo zajmujemy się pracami związanymi z projektowaniem i drukiem wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. Na stałe współpracujemy z wieloma sprawdzonymi drukarniami, co daje nam dowolność w obraniu odpowiedniego podwykonawcy dla Twoich projektów. Od małych produkcji, po duże nakłady.

NASZA NARZĘDZIA

NASZE OSTATNIE PROJEKTY

VIEW ALL PORTFOLIO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami, udzielimy Ci wszelkich informacji.

KLIENCI

  • PRZYSTAŃ POD LASEM
  • PRZYJAZNY SMOLEC
  • BUYLANDO
  • DENTONICA
  • IRYSOWE ZACISZE
  • SCANDI HOME

Można kupić modny markowy garnitur. Nie zastąpi jedynego w swoim rodzaju, skrojonego przez mistrza krawiectwa, szytego na miarę”. Trafiliśmy do White Moon z oryginalnym projektem w branży nieruchomości, zrezygnowani pomysłami innych firm na „ubranie" naszej inwestycji. Pojawił się błysk w oczach, a za nim pomysł trafiony w dziesiątkę, pojawiło się merytoryczne wsparcie poparte niespotykanym doświadczeniem. Dzisiaj możemy pójść na najważniejszy bal w roku, być w towarzystwie najlepszych, nie ma możliwości żeby nas nie zauważyli.

Wojciech Lipnicki - prezes zarządu / PRZYSTAŃ POD LASEM

Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się powierzyć kreowanie naszego wizerunku firmie White Moon. Wprowadzenie na rynek zajęło bardzo niewiele czasu. Dostarczone strony www i wizualizacje osiedla są świetne. Kampanie kierowane do naszych przyszłych Klientów przyniosły natychmiastowy efekt.

Mariusz Papiór / PRZYJAZNY SMOLEC

Za każdym razem dostajemy znakomity projekt graficzny. Materiały dostarczane są zawsze na czas. Dodatkowo możemy liczyć na pomoc i doradztwo w sprawach nieruchomości co bardzo cenimy.

Karol Bocheński / BUYLANDO

Każdy projekt dopracowywany jest z należytą starannością. Wszystkie kampanie i promocje powierzam tej firmie. Dostarczają genialne wyniki jeśli chodzi o kampanie SEO. To już moja trzecia strona www, którą robi dla mnie White Moon. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam.

Dominik Trojanowski / DENTONICA

Przyszliśmy do White Moon z pomysłem na osiedle bliźniaków w Smolcu. Dostaliśmy kompleksową ofertę współpracy. Od samego początku doceniamy indywidualne podejście do Klienta i duże doświadczenie White Moon w naszej branży. W dwa miesiące mamy gotową stronę dewelopera i inwestycji, wszystkie materiały reklamowe, prężnie działające kampanie w sieci i sprzedane 80% naszych nieruchomości!

Robert Duziak / IRYSOWE ZACISZE

Z firmą White Moon mamy przyjemność współpracować od początku powstania Scandi Home. Kompleksowa obsługa, projekty i materiały najwyższej jakości, dbałość o każdy detal. White Moon posiada duże doświadczenie w branży deweloperów mieszkań i domów.

Michał Jedynak / SCANDI HOME

Kiedy oglądasz dowolne logo, jego tworzenie wydaje się proste. W rzeczywistości projektowanie logo wymaga połączenia umiejętności graficznych, konceptualnych i marketingowych. Sztuka polega na zamknięciu całej idei firmy w jednym, prostym znaku graficznym, na który mogą się składać symbole lub tekst. 

Logo jest stałym elementem Twoich kontaktów z klientem. Dobrze zaprojektowane – zawiera w sobie oczywiste skojarzenia ze stojącymi za jej powstaniem wartościami. Proste symbole muszą współgrać z Twoim naturalnym sposobem działania. Stawiając na spójny przekaz możemy skutecznie budować Twoją wiarygodność.

Czytaj więcej

Projektowanie logo rozpoczynamy od poznania Twojej działalności.

 

Zanim zajmiemy się grafiką, skupimy się na dokładnym poznaniu kryjącej się za nią idei. Dowiemy się, w jaki sposób prowadzisz biznes i jaką wartość jesteś w stanie przekazać innym. Zwrócimy uwagę na związane z Twoją branżą oczekiwania klientów. 

 

Twoje logo musi być całkowicie niepowtarzalne. Z zegarmistrzowską precyzją określimy, co wyróżnia Cię na rynku. Nasza analiza stanie się punktem wyjścia do dalszych rozważań.

 

Podczas projektowania logo pomagamy w szeroko pojętym brandingu.

 

Wiele firm prowadzonych jest w sposób dość chaotyczny. Brak im spójnej wizji. W związku z tym napotykają wiele trudności podczas obierania skutecznej strategii marketingowej. Projektowanie logo możemy wzbogacić o wymyślenie odpowiedniej nazwy, dobranie sloganu i szerzej zakrojone prace nad identyfikacją wizualną marki.

 

W ten sposób pomożemy Ci określić kierunek działań na najbliższe lata. Co więcej – zadbamy o to, by Twoje intencje były jasno odczytywane przez odbiorców.

 

Analiza działań konkurencji pozwoli nam wysunąć Cię na prowadzenie.

 

Zainteresowane Twoimi produktami osoby zwykle dokonują wyboru pomiędzy kilkunastoma firmami. Dlatego, gdy wizja Twojej marki będzie już dla nas jasna i spójna, poświęcimy wiele czasu Twojej konkurencji. Sprawdzimy, jak rywalizujące z Tobą firmy odnajdują się na rynku. Przyjrzymy się ich logotypom i ocenimy je pod kątem skuteczności.

 

Poznając Twoich przeciwników będziemy mogli stworzyć logo, które będzie wyglądało bardziej profesjonalnie i tym samym przyciągnie uwagę Twoich klientów.

 

Stworzymy mainboard obrazujący wszystkie zebrane informacje.

 

Kolejnym etapem projektowania logo jest zbudowanie mapy skojarzeń. W ten sposób kompletujemy środki wyrazu, za pomocą których można przedstawić Twoją firmę światu. Zbierzemy obrazy, słowa i barwy, które ułatwią opis marki, poruszając w odpowiedni sposób wyobraźnię odbiorców. 

 

Mainboard posłuży nam za inspirację do szkiców, które Ci zaproponujemy.

 

Damy Ci wybór – prześlemy kilka wersji loga do akceptacji.

 

Kampanie reklamowe opierają się na umiejętnym rozszerzeniu opisu danej firmy lub jednego z jej produktów. Umiejętnie dobierając kolejne słowa można podkreślić konkretne atuty i tym samym zachęcić odbiorców do zakupu. Projektowanie logo jest działaniem odwrotnym. Minimalistyczny symbol musi zawierać w sobie wszystkie skojarzenia, jakie chcesz powiązać ze swoją marką.

 

Przed skorzystaniem z odpowiedniego oprogramowania naszkicujemy nasze pomysły. Wspólna rozmowa pozwoli lepiej dopasować nasze koncepcje do Twoich wymagań.

 

Swoje logo otrzymasz od razu w wersji cyfrowej.

 

Kiedy zyskamy Twoją akceptację, przeniesiemy kilka wybranych logotypów na ekran komputera. Pracujemy w różnorodnych programach graficznych. W każdym przypadku korzystamy z tych, które pozwolą na perfekcyjne odwzorowanie obranego pomysłu. 

 

Na tym etapie projektowania logo zajmujemy się wszelkimi zagadnieniami technicznymi. Zadbamy też o pełną skalowalność Twojego nowego logotypu. Dzięki temu będzie wyglądał dobrze w każdym rozmiarze.

 

Twoja firma wymaga zmian? Z nami zyskasz spójną wizję na przyszłość.

 

Nasze usługi przydadzą się nie tylko nowym firmom. W razie potrzeby oferujemy także całkowity rebranding przedsiębiorstwa. Jest to niezwykła szansa na ujednolicenie wizji marketingowej w firmach, które nie są zadowolone ze swoich dotychczasowych osiągnięć. 

 

Tworząc od nowa wszystkie lub niektóre elementy identyfikacyjne, możesz poprawić odbiór Twojej marki przez dotychczasowych klientów. Dodatkowo przyciągniesz nowych nabywców, którzy wyraźnie zwiększą obroty w Twoim przedsiębiorstwie.

image
https://www.whitemoon.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.whitemoon.pl/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/drygu/domains/whitemoon.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off