Strony www

Tworzenie stron internetowych Wrocław

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych i przejrzystych stron internetowych.
Zacznij z nami realizować swój pomysł na www.

Sklepy www

Otwórz się z nami
na cały Świat.

Czytaj więcej

Projektowanie www

Stwórz z nami stronę dla
Ciebie lub Twojej firmy

Czytaj więcej

Technologia

Responsive Web Design - strona przystosowana na wszystkie urządzenia mobilne.

Czytaj więcej

Tworzenie stron internetowych

Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem stron internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej wymagającą stronę internetową. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się aby, wykonana przez nas strona www była nowoczesna, funkcjonalna i niepowtarzalna.

Krzysztof Danilewicz

Twój dedykowany doradca
Krzysztof Danilewicz
seo manager

Zaprojektowane przez nas strony www tworzymy w najnowszych technologiach zgodnie ze standardami W3C, zoptymalizowane pod kątem poźniejszego pozycjonowania. Projektując stronę www nie zapominamy o kontakcie z klientem, co jest dla nas jedną z najważniejszych rzeczy. Staramy się realizować wszystkie Państwa pomysły, a gdy ich zabraknie, nasz kreatywny zespół służy pomocą.

Oprócz projektowania stron www, doradzimy Państwu w doborze odpowiedniego hostingu (serwer FTP), oraz pomożemy zarejestrować domenę internetową polską lub zagraniczną.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe na polskim i zagranicznych rynkach od wielu lat zdobywają i przyciągają coraz więcej użytkowników. Wygoda w kupowaniu, szeroka oferta, oszczędność czasu i pieniędzy sprawiają, że Polacy coraz częściej zamiast tradycyjnych wybierają te wirtualne zakupy.

Oferujemy Państwu indywidualne zaprojektowanie oraz przystosowanie sklepu do skutecznego pozycjonowania.
Dzięki naszym sklepom:

  • Dotrzesz szybciej i do większej grupy klientów
  • Obniżysz koszty prowadzenia sklepu
  • Rozreklamujesz oraz poprawisz wizerunek swojej firmy.
  • Zwiększysz obrót na światowych rynkach
  • Obniżysz koszty magazynowania
  • Twój sklep będzie czynny 24 h na dobe 7 dni w tygodniu
Krzysztof Danilewicz

Twój dedykowany doradca
Krzysztof Danilewicz
web developer, dział IT

Sklepy realizujemy na bazie sprawdzonych systemów OpenSource, które istnieją na rynku od wielu lat. Przez swoich twórców są ciągle rozwijane i udoskonalane, co sprawia że oprogramowanie jest stabilne i wciąż zyskuje nowe funkcjonalości.

Icon

Nasze sklepy staramy się projektować tak, aby były jak najwygodniejsze w obsłudze zarówno dla klienta jak i sprzedawcy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dla Państwa zwiększyć ruch użytkowników co przekłada się na większe zyski firmy.

Technologia

Images

Szeroki dostęp, coraz niższe ceny urządzeń mobilnych oraz internetu sprawia, że coraz więcej osób wybiera przeglądanie stron internetowych za pomocą tych urządzeń. Dlatego aby nie tracić odwiedzających, klientów itp. należy zapewnić tym użytkownikom poprawe wyświetlanie się treści na urzadzeniach mobilnych.

Nasza firma oferuje oprócz stworzenia standardowej strony internetowej również zaprojektowanie widoków do urzadzeń typu tablet oraz smartphone.

Responsive Web Design daje możliwość dostosowania www do różnych wielkości wyświetlacza ekranu. Gwarantuje automatyczne wpasowanie się w wielkość ekranu, tak by korzystanie z witryny było łatwe i wygodne, a jej estetyka zachowana.

Krzysztof Danilewicz

Twój dedykowany doradca
Krzysztof Danilewicz
seo manager

Czy wiesz że?

do 2013
roku

było w Polsce 13,5 mln smartphów

CO TRZECIA
OSOBA

w różnym wieku w naszym kraju korzysta z urzadzeń mobilnych

CO CZWARTA
OSOBA

szuka inforamcji na temat produktów za pomocą urządzeń mobilnych

Responsive Web Design to oszczędność czasu i kosztów projektowania stron dla każdego z urządzeń mobilnych oddzielnie. Jedna strona dla wielu ekranów z automatyczną aktualizacją jednoczesną dla wszystkich dostępnych wersji stron, zapewnia witrynie ogromną elastyczność.

Przy konkretnych widokach staramy się aby strona była intuicyjna w obsłudze, aby czas wgrywania był jak najkrótszy a kod oraz skrypty napisane zgodny ze najnowszymi standardami.

Responsive Web Design to oszczędność czasu i kosztów projektowania stron dla każdego z urządzeń mobilnych oddzielnie.

Jedna strona dla wielu ekranów z automatyczną aktualizacją jednoczesną dla wszystkich dostępnych wersji stron, zapewnia witrynie ogromną elastyczność.

TWORZYMY ZGRANY TEAM

Od ponad 7 lat projektujemy strony internetowe, kreujemy nowe marki oraz rewitalizujemy już istniejące. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu logotypów, stron www oraz systemów internetowych. Z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek wiele nowych firm, rozpoczynając od kreowania nazw, znaków graficznych poprzez szeroko pojęty branding, materiały marketingowe oraz kompleksowy PR i pozycjonowanie. Dokładnie słuchamy potrzeb Klienta, tworząc projekty spójne z tymi wymaganiami, zaawansowane i nowoczesne.