Illustration
Illustration

Projekty, Logo, Druk

Stworzymy dla ciebie materiały graficzne które staną się fundamentem Twojej firmy
Dobierzemy kolorystykę, elementy graficzne, tak abyś wyróżniał się na rynku.

Wizytówki, foldery ...

Projektujemy wszelkiego rodzaju materiały graficzne
potrzebne dla Twojej firmy

Czytaj więcej

Logotypy

Stwórz z nami logo które będzie
rozpoznawalne i ponadczasowe.

Czytaj więcej

Druk wielkoformatowy

Projektujemy wszelkiego rodzaju
reklamy zewnętrzne

Czytaj więcej

Logotypy

Logo firmy jest nie mniej ważne jak sama nazwa. To dzięki niemu klienci zapamiętają oraz rozpoznają Twoją firmę. Umieszczone na wizytówkach, ulotkach, strona internetowych skutecznie wpływa na wizerunek Twojej firmy. Dobrze zaprojektowane logo podnosi prestiż firmy oraz daje przewagę nad konkurencją

Jaki powinien być idealny logotyp?
Przede wszystkim: prosty, łatwy do zapamiętania, ponadczasowy, uniwersalne oraz oddawać to, czym zajmuję się firma. W naszej firmie zawsze staramy się aby projektowane przez nas logo spełniało wszystkie te cechy.

Aneta Pruszyńska

Twój dedykowany doradca
Aneta Pruszyńska

Etapy powstawania naszego logotypu:

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Pracujemy nad grafiką tak długo aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z efektów naszej pracy. Zależy nam aby stworzone przez nas logotypy były powodem do dumy dla naszych klientów.

Wizytówki, foldery

Projektujemy i wykonujemy: ulotki, foldery, wizytówki, papiery firmowe, teczki, plakaty, certyfikaty, kalendarze, etykiety ... jednym słowem, wszystko czego Twoje firma potrzebuje.

Kompleksowo zajmujemy się pracami związanymi z projektowaniem i drukiem wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. -

Samodzielnie realizujemy wszystkie zlecenia: od opracowania projektów, poprzez wykonanie zdjęć, po druk i dostarczenie gotowego produktu do klienta. Gwarantujemy wysoką jakość usługi i wykonania.

Aneta Pruszyńska

Twój dedykowany doradca
Aneta Pruszyńska

Illstration

Na stałe współpracujemy z wieloma sprawdzonymi drukarniami, co daje nam dowolność w dobraniu odpowiedniego podwykonawcy dla danego projektu. Od małych produkcji, nietypowych zleceń po duże nakłady.

W ofercie mamy wszystkie rodzaje profesjonalnego, wysokiej jakości druku.

Druk wielkoformatowy

W naszej ofercie można znaleźć ciekawe propozycje dla reklamy zewnętrznej, m.in. oklejanie samochodów, szyldy, billboardy, bannery, kasetony, litery przestrzenne oraz szeroką gamę systemów wystawienniczych (tj. roll-upy, potykacze, ścianki wystawiennicze).

Z nowoczesnych rozwiązań proponujemy nadruki na plexi, szkle czy dibondzie.

Aneta Pruszyńska

Twój dedykowany doradca
Aneta Pruszyńska

TWORZYMY ZGRANY TEAM

Od ponad 7 lat projektujemy strony internetowe, kreujemy nowe marki oraz rewitalizujemy już istniejące. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu logotypów, stron www oraz systemów internetowych. Z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek wiele nowych firm, rozpoczynając od kreowania nazw, znaków graficznych poprzez szeroko pojęty branding, materiały marketingowe oraz kompleksowy PR i pozycjonowanie. Dokładnie słuchamy potrzeb Klienta, tworząc projekty spójne z tymi wymaganiami, zaawansowane i nowoczesne.